IT w Służbie Zdrowia GigaCon – Wrocław

IT w Służbie Zdrowia GigaCon – Wrocław

 

Data: 30 marca 2017 (czwartek)

Godzina: 09:00

Miejsce: Hotel Ibis Styles Wrocław Centrum

Adres: ul. Plac Konstytucji 3 Maja

Strona www: http://gigacon.org/event/sluzb_wro_17


Jest nam niezmiernie miło poinformować, że już 30 marca (czwartek) we Wrocławiu w Hotelu Ibis Styles odbędzie się kolejna edycja konferencji IT w Służbie Zdrowia GigaCon.

Jest to bezpłatna konferencja, której celem jest przedstawienie najnowszych rozwiązań w zakresie informatyzacji zakładów opieki zdrowotnej. Wprowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej to jedno z  wyzwań z którym szpitalne działy IT muszą uporać się do roku 2018.
Pośrednio dzięki nam może stać się to dużo prostsze. Podczas konferencji wiodące firmy IT zaprezentują swoje rozwiązania, które pomogą usprawnić pracę placówki, zarządzanie personelem, obniżyć koszty czy wdrożyć EDM. Oprócz tego wykłady merytoryczne przeprowadzą eksperci, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z informatyzacją sektora ochrony zdrowia.

 

Wybrane tematy:

  • HL7 Clinical Document Architecture – standard elektronicznej dokumentacji medycznej w Polsce – Roman Radomski (Polskie Stowarzyszenie HL7)
  • Praktyczne wskazówki wdrożenia programu medycznego – Jacek Majewski (Ekspert Niezależny)
  • Wymiana systemów informatycznych szpitala – jak tego (nie)robi – Sławomir Szmulik (Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Głuchołazach)
  • Inspektor ochrony danych osobowych i jego obowiązki w zakresie elektronicznej dokumentacji medycznej – Damian Klimas (Kancelaria Prawna Szostek_Bar i Partnerzy)
  • Kolejne tematy już wkrótce!

 

Z każdym dniem uzupełniamy informacje na stronie internetowej wydarzenia i informujemy o nowych wystawcach i tematach prelekcji merytorycznych.

Rejestracja jest całkowicie BEZPŁATNA, dlatego zachęcamy do zarezerwowania sobie miejsca już dziś: http://gigacon.org/event/sluzb_wro_17/

Napisz komentarz: