Teleradiologia

 

luxmed

LUX MED Diagnostyka
Lider usług teleradiologii w Polsce oferujący całodobową obsługę zdalnych opisów wszystkich typów badań dostarczanych w gwarantowanym w umowie czasie. LUX MED wykonuje opisy badań 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę, dostosowując się do zapotrzebowania Klienta na opisy badań w trybie planowym, nocnym, weekendowym a także świątecznym oraz urlopowym. Usługa jest wdrażana w ciągu tygodnia od podpisania umowy, bez konieczności zakupu przez Państwa żadnej dodatkowej infrastruktury. Zapewniona bezpłatna, kompleksowa obsługa techniczna w zakresie podłączenia placówki, szkoleń aplikacyjnych, a także wsparcia merytorycznego przy optymalizacji protokołów badań. Gwarancją bezpieczeństwa przesyłanych danych są zabezpieczenia techniczno – organizacyjne.

W ramach usług teleradiologii LUX MED umożliwia Klientom korzystanie z narzędzia jakim jest Portal Klienta. Portal Klienta ma na celu ułatwić pracę lekarzom dzięki bezpośredniemu dostępowi do dokumentacji medycznej oraz zaoszczędzić czas poprzez umożliwienie odebrania wyników za pośrednictwem strony www. Portal Klienta jest w pełni bezpieczny, ponieważ dostęp do dokumentacji medycznej ma wyłącznie osoba, która otrzyma indywidualne hasło dostępu do zabezpieczonej strony na portalu LUX MED Diagnostyka. Z uwagi na fakt, iż opis badań posiada podpis elektroniczny, automatycznie wersja elektroniczna otrzymuje status dokumentu medycznego.

Lux Med Diagnostyka

voxel

Voxel  jest obecnie jednym z największych dostawców teleradiologii w Polsce. Firma zrealizowała pierwszy polski system obsługujący teleradiologię na dużą skalę, przykładając najwyższą staranność w pozyskiwaniu do współpracy specjalistów z największych ośrodków medycznych w Polsce m.in.: Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, oraz warszawskich placówek naukowych.  Firma stale współpracuje z ponad 80 radiologami, którzy specjalizują się w opisach badań TK, MR, PET-TK, SPECT i RTG i codziennie, przez całą dobę, opisują badania dla ponad 20 jednostek służby zdrowia, umożliwiając natychmiastowy dostęp do wyników diagnostycznych coraz szerszemu gronu pacjentów. Zachęcamy do współpracy i korzystania z szerokiej gamy usług oferowanych przez naszych ekspertów, bez względu na ilość konsultowanych badań, czy to dziennie, tygodniowo, czy też miesięcznie.

Więcej informacji: https://tele.voxel.pl/