Nexus Polska – ESKULAP

Nexus Polska koncentruje swoje działania niemalże wyłącznie na rynku ochrony zdrowia. Spółka, od początku istnienia, jest zaangażowana w tworzenie sztandarowego produktu firmy, systemu klasy HIS – Eskulap.

Eskulap jest kompleksowym, wielofunkcyjnym systemem informatycznym przeznaczonym dla podmiotów leczniczych realizujących zadania zarówno z obszaru lecznictwa zamkniętego, jak i otwartego. Składa się z kilkudziesięciu modułów przeznaczonych dla użytkowników pełniących różne role w organizacji jednostki medycznej. Oczekiwania klientów, adaptowane do sytemu od wielu lat przez szerokie grono jego odbiorców (obecnie ponad 120 podmiotów), pozwalają uznać, że posiada on najszerszy zakres funkcjonalny z dostępnych na rynku rozwiązań klasy HIS.

Równie istotną cechą, jak szybka ewidencja danych, jest możliwość ich łatwej ekstrakcji i prezentacji. Wychodząc naprzeciw temu wymaganiu, system został wyposażony w edytor raportów i zestawień. W przypadku bardziej zaawansowanych potrzeb użytkowników, w zakresie analizy i prezentacji danych, Eskulap jest wspierany przez narządzie Healthcare Business Intelligence, które pozwala na pobieranie danych także z systemu klasy ERP Impuls EVO, dostarczanego przez spółkę.

Ulotka

https://www.medhub.pl/systemy-medyczne/