Infrastruktura

Infrastruktura serwerowa

DELL PowerEdge Tower

Serwery Dell PowerEdge Tower to idealne rozwiązanie dla zastosowań informatycznych w małej firmie. Wydajna 1-procesorowa lub 2-procesorowamaszyna w obudowie Tower z możliwością rozbudowy gwarantuje stabilne działanie aplikacji używanych w małych firmach, oddziałach i biurach, a także ułatwia obsługę danych. Niezawodne działanie, łatwe zarządzanie i skalowanie działalności.

DELL PowerEdgeRack

Skalowalne i wydajne serwery do montażu w szafie serwerowej, które pasują do każdego środowiska IT, zapewniając dużą wydajność obliczeniową. Zaawansowane, wszechstronne i elastyczne rozwiązanie, które można parametryzować w zależności od potrzeb i wymagań klienta. Serwery 1-procesorowe lub 2-procesorowe oparte na sprawdzonych  jednostkach obliczeniowych z rodziny Intel® Xeon®

Infrastruktura sieciowa

CISCO Catalyst

Wielowarstwowe switche Cisco Catalyst zapewniają wysokie bezpieczeństwo operacji biznesowych, łatwość użycia oraz doskonałą stabilność pracy. Inteligentne i niezawodne przełączniki, które oferują wszystkie dostępne standardy w zakresie profilowania i bezpieczeństwa ruchu sieciowego.

CISCO ASA

Zapory sieciowe Cisco z serii ASA 5505/5506 to rozwiązania dedykowane dla małych i średnich firm. To wszechstronne rozwiązanie, która zapewnia wysokowydajną zaporę ogniową, SSL i IPsec VPN oraz bogate usługi sieciowe w jednym modułowym urządzeniu.

CISCO Meraki

Innowacyjne urządzenia, które pozwolą zbudować stabilną i bezpieczną sieć  bezprzewodową w firmie. Cisco Meraki to rozwiązania IT w pełni zarządzane z chmury, które służą do tworzenia sieci nowej generacji.

Magazynowanie danych

Synology NAS

Idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm. W pełni skalowalne, które pozwala na rozbudowę i rozszerzenie dostępnej przestrzeni dyskowej w każdym momencie w zależności od potrzeb i rozwoju przedsiębiorstwa. Bogaty pakiet dostępnych aplikacji pozwala na uruchomienie dodatkowych funkcjonalności takich jak Active Directory, system do backupu, serwer poczty email i wiele innych.

Back up

Veritas Backup Exec jest aplikacją do tworzenia kopii zapasowych oraz odzyskiwania danych z serwerów i stacji roboczych. Rozwiązanie zapewnia protekcję dużej ilości danych, a dzięki wbudowanemu modułowi deduplikacji i archiwizacji danych zwiększą wydajność tworzenia i przechowywania kopii zapasowych na dostępnych zasobach oraz optymalizuje obciążenie połączenia sieciowego.

Veritas Netbackup to wieloplatformowy system do zarządzania procesem tworzenia oraz odtwarzania kopii zapasowych danych na serwerach i stacjach klienckich dedykowany dla dużych przedsiębiorstw i korporacji. Wysoka wydajność ochrony danych NetBackup sprawia, że zabezpieczenie firmy jest prostsze dzięki automatyzacji zaawansowanych technologii i standaryzacji operacji w różnych aplikacjach, platformach i środowiskach wirtualnych. Zintegrowana deduplikacja i replikacja ułatwiają klientom zwiększenie wydajności pamięci masowej, usprawnienie wykorzystania infrastruktury oraz skrócenie czasów przywracania.