IKB Leasing

ikb

Pożyczka dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw – Inicjatywa Jeremie z IKB Leasing Polska dla rozwoju przedsiębiorstw

Pożyczka z dofinansowaniem unijnym z programu JEREMIE (http://www.jeremie.com.pl/) umożliwia oferowanie klientom produktu pożyczki na bardzo niskim oprocentowaniu dzięki dotacjom unijnym.  Dotację dostaje IKB Leasing więc klient ma po prostu wypłacane środki z tą różnicą, że dużo taniej niż przy standardowej pożyczce. Minus to ograniczenie terytorialne – klient musi mieć siedzibę lub prowadzić działalność w jednym z 4 województw: dolnośląskie, wielkopolskie, pomorskie, łódzkie. Niedługo do tej listy dojdzie również województwo mazowieckie.

JEREMIE (Joint European Resources for Micro-to-Medium Enterprises – wspólne europejskie zasoby dla MŚP) to wspólna inicjatywa Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej oraz Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego (EFI), z udziałem Europejskiego Banku Inwestycyjnego (EBI) w ramach Grupy EBI.
Celem inicjatywy Jeremie jest pozadotacyjne wsparcie finansowania rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw charakteryzujących się zwiększonym ryzykiem kredytowania poprzez oferowanie przedsiębiorcom niskooprocentowanych pożyczek

Województwo Pomorskie:    max. do    400.000,00 PLN
Województwo Dolnośląskie:    max. do    500.000,00 PLN
Województwo Łódzkie:    max. do    500.000,00 PLN
Województwo Wielkopolskie:    max. do 1.000.000,00 PLN

Łączna kwota, jaką dysponuje IKB Leasing Polska w ramach Inicjatywy Jeremie dla przedsiębiorców to 54 mln zł. Wsparcia finansowe jest udzielane w formie  pożyczek na preferencyjnych warunkach na cele inwestycyjne (zakup maszyn i urządzeń, wyposażenia i innych ruchomości) dla przedsiębiorstw.

IKB Leasing Polska jest dynamicznie rozwijającym się towarzystwem leasingowym, działającym na polskim rynku od ponad 12 lat. Wchodzi w skład grupy IKB Leasing GmbH, dzięki czemu korzysta z doświadczeń koncernu o 40-letniej tradycji w finansowaniu przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w finansowaniu inwestycji w maszyny i urządzenia produkcyjne oraz aparaturę medyczną.

ULOTKA